Casidy ray

Irish wolfhound

Vrh „J“

16.7.2023 sa narodili náš vrh “J” 

Na svet prišlo 5 chlapcov a 2 dievčatá. 

Rodokmeň

Všetky šteniatka boli v deviatom týždni testované na PSS (shunt) a všetky s negatívnym výsledkom. Kontrola vrhu prebehla  v poriadku a bez straty desiatky. Tentoraz všetky šteniatka ostávajú na Slovensku a ja sa teším, že ich mám všetkých na dosah. 

Jolly Joker: Paulinka Skotnická, Bytča
Jeremiah: Libuša Rybanská
Jareth: Zuzana Monosi a Peter Domény
Jaws: Ivan Dvořák
Jasper: Michaela Ďurdínová
Jessie Jane: Monika Šeďová
Josephine: Anita Pongrácz Szalay.

Šteniatka sa narodili 16.7.2023. Všetko sa začalo o 3 hodine ráno, keď Cheryl začala pochodovať po byte a prehrabávať pôrodnicu. Prvý prišiel na svet chlapec o 4.15 s pôrodnou váhou 475 g a dostal modrý obojok, ako prvý chlap. A potom si naša Cherylka dala pauzu a nechala nás v napätí. O 8.10 sa narodila fenka s váhou 680 g, dostala červený obojok a Cherylku trocha potrápila, než sa dostala na svet. A potom už to išlo. 8.30 zelený chlapec 620 g, 9.15 hnedý chlapec 545g, 10.30 tmavo zelený pes 588g, 11.05 konečne ružová baba 615g  a ako posledný 12.30 fialový chlapec s váhou 520g. Jeho príchod na svet nebol jednoduchý, prišiel pekne v obale, ale nedýchal,  našťastie po krátkom oživovaní sa nadýchol a odvtedy je z neho statočný bojovník a v ničom nezaostáva za ostatnými.

Šteniatka už majú mená a majú sa krásne k svetu. Papať im chutí a Cherylka ich zvláda bez problémov kojiť. Je z nej skvelá a trpezlivá mamina.

Modrý: Jolly Joker
Červená: Jessie Jane
Zelený: Jareth
Hnedý: Jeremiah
Tmavo zelený: Jaws
Ružová: Josephine
Fialový: Jasper

Naše príbehy

Vrh "I" Casidy ray

Rok 2020 v znamení korony

Rok 2020 v znamení Corony Rok 2020 vojde určite do dejín, ako rok poznamenaný COVID -19 vírusom. Ale, pýtajú sa nás psy, či máme nejaké

Vlkodav a coursing

Vlkodav a coursing Toto je asi na dlho. Každý, kto si kúpi vlkodava, mal by v prvom rade zobrať na vedomie, že je to chrt

Skip to content